Jdi na obsah Jdi na menu
 


D. F. Sebranka a její soupeřky na jaře 2009

VŠECHNA UTKÁNÍ HRAJEME OD 20:00 HODIN NA HŘIŠTI Č. 1

úterý 10. března 2009 ve 20hHappy feet

         22:4 (14:3)    

úterý 17. března 2009 ve 20hFC Strojárna C

5:2 (2:0)

úterý 24. března 2009 ve 20hPohroma

14:0 (7:0)

úterý 31. března 2009 ve 20hStrojárna B

12:0 (5:0)

úterý   7. dubna 2009 ve 20hOrelky

15:1

úterý 14. dubna 2009 ve 20hRoštěnky

16:1 (12:1)

pondělí 20. dubna 2009 ve 20hFC Příčovy

14:0

1. liga TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI
 #  Název týmu  Z  Výhry  Remízy  Prohry  Skóre  Body 
1D.F.Sebranka7

7

0

0

98 : 8

21

2FC Strojárna C7

5

0

2

72 : 17

15

3FC Strojárna B7

5

0

2

41 : 36

15

4Pohroma7

5

0

2

28 : 30

15

5FC Příčovy7

2

0

5

19 : 43

6

6Orelky7

2

0

5

12 : 44

6

7Happy feet7

2

0

5

33 : 83

6

8Roštěnky7

0

0

7

14 : 56

0

POSTUPOVÝ PAVOUK (na hřišti č. 1)

pondělí 4. května 2009
ve 20h
D.F.Sebranka - Roštěnky

23:1

jdeme do semifinále

SEMIFINÁLE (na hřišti č. 1)

úterý 12. května 2009
ve 20h
D.F.Sebranka - FC Strojárna B   6:0     kontumačně

FINÁLE (na hřišti č. 1)

úterý 19. května 2009
již od 19 hodin
D. F. Sebranka - FC Strojárna C 3:8    první STŘÍBRO

KONEČNÉ UMÍSTĚNÍ JARO 2009

1. FC STROJÁRNA C

2. D. F. SEBRANKA

3. POHROMA

4. FC STROJÁRNA B

D. F. Sebranka a její soupeřky na podzim 2008

VŠECHNA UTKÁNÍ HRAJEME OD 20:00 HODIN NA HŘIŠTI Č. 1

úterý 7. října 2008 ve 20h Blamage                                  16:0   
úterý 14. října 2008 ve 20h Vořežprutky

17:0

úterý 21. října 2008 ve 20h Happy feet

27:0

úterý 4. listopadu 2008 ve 20h 1. FC Strojárna

14:1

první
obdržená
branka
úterý 11. listopadu 2008 ve 20h FC Strojárna B

 11:2

rovnou
dvě branky
úterý 25. listopadu 2008 ve 20h FC Strojárna C

1:5

druhá
prohra
v historii
středa 26. listopadu 2008 ve 20h DFK Klokanky B

26:0

5.liga skupina A TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI
 Název týmu  Z  Výhry  Remízy  Prohry  Skóre  Body 
1FC Strojárna C7

 7

0

0

65 : 6

21

2D.F.Sebranka7

6

0

1

112 : 8

18

3FC Strojárna B7

5

0

2

53 : 18

15

4Happy feet7

3

0

4

12 : 55

9

51. FC Strojárna7

2

1

4

15 : 33

7

6Blamage7

2

1

4

18 : 37

7

7Vořežprutky7

1

0

6

5 : 47

3

8DFK Klokanky B7

1

0

6

3 : 79

3

PLAY-OFF

úterý 2. 12. 2008 od 21hOrelky              

     6:0   

 
čtvrtek 4. 12. 2008 od 21h Happy feet

14:0

pondělí 8. 12. 2008 od 21hPohroma

14:2

Umístění ve skupině Play-off

1D.F.Sebranka3300 32 : 29
2Pohroma320114 : 126
3Orelky310210 : 143
4Happy feet3003  2 : 300

SEMIFINÁLE 15. prosince 2008

ve 21 hodinD.F.Sebranka - Strojárna C      4:1 (0:1) máme jim co vracet
ve 20 hodinStrojárna B - Pohroma              

O konečné umístění 17. prosince 2008

o 3. místo v 18:00 hodinStrojárna C - Pohroma                 nehráno        vítěz Strojárna C       
finále v 19:00 hodin

D. F. Sebranka - Strojárna B

6:3 (6:3)ZLATO JE NAŠE

KONEČNÉ MEDAILOVÉ POŘADÍ PODZIM 2008

1. D. F. SEBRANKA
2. STROJÁRNA B
3. STROJÁRNA C
4. POHROMA

D. F. Sebranka a její soupeřky na jaře 2008

VŠECHNA UTKÁNÍ HRAJEME OD 20:00 HODIN NA HŘIŠTI Č. 1

pondělí 10. března 2008 ve 20h Vořežprutky         14:0       Dobrý začátek
pondělí 17. března 2008 ve 20h 1. FC Strojárna

10:2

pondělí 31. března 2008 ve 20h FC Strojárna B

13:0

pondělí 7. dubna 2008 ve 20h FC Strojárna C    

6:1

pondělí 14. dubna 2008 ve 20h Chicas

19:0

pondělí 21. dubna 2008 ve 20h Orelky

 5:2

přeloženo na 22.4.2008
od 22h na hřišti č. 2
pondělí 28. dubna 2008 ve 20h FC Příčovy

 5:2

 dohrávka z 24.3.

 TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

5.liga skupina A
 #  Název týmu  Z  Výhry  Remízy  Prohry  Skóre  Body 
1D.F.Sebranka7

7

0072 : 721
2FC Strojárna B7

4

2132 : 2214
3FC Strojárna C7

4

0320 : 2012
4FC Příčovy7

3

1325 : 2110
5Orelky7

3

1325 : 2710
61. FC Strojárna7

2

1419 : 297
7Chicas7

1

1512 : 474
8Vořežprutky7

1

063 : 353

PLAY OFF
 5. května 2008
 ve 20h
 D.F.S. - Vořežprutky  14:0 (4:0)stejný výsledek jako
v základní skupině 
 semifinále 
 13. května ve 20h
 D.F.S. - Orelky

 8:1

bylo to náročné
 finále 20. května v 19h D.F.S. - Strojárna B

 5:0

 ZLATO JE NAŠE

KONEČNÉ MEDAILOVÉ POŘADÍ JARO 2008
1. D. F. SEBRANKA
2. STROJÁRNA B
3. ORELKY

D. F. Sebranka a její soupeřky na podzim 2007

 VŠECHNA UTKÁNÍ HRAJEME OD 20:00 HODIN NA HŘIŠTI Č. 1

 středa 17. října 2007 ve 20h Pohroma   8:0                    
 středa 24. října 2007 DFK Klokanky 14:1
 středa 31. října 2007 1. FC Strojárna A   4:0
 úterý  6. listopadu 2007 Orelky 3:4 první prohra
 pondělí 12. listopadu 2007 FC Slovan PEPR 12:0
 úterý 20. listopadu 2007 FC Příčovy 10:1
 pondělí 26. listopadu 2007 Blamage 10:1

 TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

 Název týmu  Z  Výhry  Remízy  Prohry  Skóre  Body 
1D.F.Sebranka7

6

0

1

61 : 7

18

2Orelky7

5

2

0

45 : 13

17

31. FC Strojárna A7

5

0

2

23 : 19

15

4FC Příčovy7

3

1

3

37 : 23

10

5Pohroma7

3

1

3

22 : 21

10

6Blamage7

3

0

4

20 : 30

9

7FC Slovan PEPR7

0

1

6

8 : 55

1

8DFK Klokanky7

0

1

6

5 : 53

1

 pondělí 3. prosince 2007 ve 20h Roštěnky 14:4
 středa 5. prosince 2007 Chicas 16:1
 pondělí 10. prosince 2007 ve 20h Orelky   7:2     

Ve skupině Play-off

 Název týmu 

 Z 

 Výhry  Remízy  Prohry  Skóre  Body 
1D.F.Sebranka3

3

0

0

37 : 7

9

2Orelky3

2

0

1

10 : 9

6

3Roštěnky3

1

0

2

9 : 20

3

4Chicas3

0

0

3

6 : 26

0

semifinále 12. 12. 2007 ve 20h
                                       ve 21h

 DFS - FC Příčovy
 Orelky - Strojárna B

 6:2        
 4:4 PK 3:1      

o 3. místo  13. 12. 2007 v 18h
finále 13. prosince 2007 v 19h
 FC Příčovy - Strojárna B
 D.F.Sebranka - Orelky
 3:3 PK 0:1
 6:1

Konečné pořadí ženské strahovské ligy podzim 2007:

1. místo D.F.Sebranka
2. místo Orelky
3. místo Strojárna B
4. místo FC Příčovy
 

D. F. Sebranka a její soupeřky na jaře 2007

 

   7. března  FC Příčovy

 8:3

 
 14. března FC Slovan Pepr

 26:0

 21. března Debakl

 7:1

 28. března Balletky

 18:1

   4. dubna  1. FC Amálky

15:0

 odloženo na 10. května ve 21:00 h
 11. dubna 1. FC Tepláky

 5:1

 18. dubna ve 21h POZOR, girls team!

13:4

 25. dubna ve 21h  Happy feet

19:0

   2. května ve 21h  Chicas

15:3

   9. května ve 20h Vořežprutky

13:2

 TABULKA PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

 Název týmu 

 Z 

 Výhry 

 Remízy 

 Prohry 

 Skóre 

 Body 

1 D.F.Sebranka

11

11

0

0

140 : 15

  33

2 Vořežprutky11

9

0

2

46 : 24 

27

3 FC Příčovy11

8

0

3

60 : 23

24

4 1. FC Tepláky11

7

1

3

49 : 24

22

5 1. FC Amálky11

6

2

3

40 : 37

20

6 Debakl11

6

0

5

33 : 29

18

7 POZOR, girls team!11

6

0

5

34 : 45

18

8 Balletky11

4

1

6

34 : 61

13

9 Chicas11

2

1

8

27 : 72

7

10 FC Slovan PEPR11

2

1

8

14 : 79

7

11 Happy feet11

2

0

9

21 : 78

6

12 Tým navíc11

0

0

11

0 : 11

0

oba zápasy na hřišti
za blokem č. 6

 Pondělí 14. května 20:00h

                                 21:00h

 

SE I: 1 - 4
 D.F.Sebranka - 1.FC Tepláky

 SE I: 2 - 3
 Vořežprutky - FC Příčovy

      

11:2      

     
  2:4 

oba zápasy na hřišti č. 1 

Úterý 15. května 18:00h

                            19:00h

 o 3. místo
 1.FC Tepláky - Vořežprutky

 finále ligy
 D.F.Sebranka - FC Příčovy





10:0

Konečné pořadí ženské strahovské ligy jaro 2007:

1. místo D.F.Sebranka
2. místo FC Příčovy
3. místo Vořežprutky
4. místo 1.FC Tepláky